Школа для дітей
Головна ідея "Нової української школи" — компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набуватимуть знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички. Школа має сформувати ядро знань, на яке накладатимуться уміння, як користуватися цими знаннями, цінності та навички.
Робота в команді. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язуватимуть, наприклад, математичні приклади, а робитимуть проекти і спільно шукатимуть рішення проблем.
Дослідження і вміння вчитися. Навчання в НУШ побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукатиме відповіді на запитання, осмислюватиме вивчене, а вчитель допомагатиме їй у цьому.
Емоційний інтелект і вміння спілкуватися. Дітям пропонуватимуть висловлювати свої почуття і думки, слухати один одного, не робити іншим людям того, що їм неприємно тощо. Цьому навчатимуть під час ранкового кола — щоденної зустрічі, коли діти обговорюватимуть свій емоційний стан, власні думки, актуальні питання класного і шкільного життя або ж просто спілкуватимуться на цікаві їм теми.
Інтегроване навчання. Аби діти розуміли взаємозв’язки й мали цілісну картинку світу, у початковій школі запропоновано інтегрувати (об’єднувати) предмети.
Оцінювання в НУШ — спонукальне, а не каральне. Тобто вчитель за допомогою оцінки: фіксує, на якому рівні перебуває дитина, і показує ціль, до якої вона має прямувати.
Право на помилку. В НУШ не каратимуть за помилки, а спонукатимуть дитину самостійно їх виправити. Відсутність страху помилки — запорука того, що дитина залишатиметься вмотивованою, навіть якщо їй щось не вдаватиметься.
Свято Першого дзвоника
Результати збору макулатури в початкових та старших класах
2А - 46,7 кг II місце
2В - 31,5 кг III місце
2Г - 50,8 кг I місце
3А - 25 кг IV місце
3Б - 27,4 кг IV місце
3В - 0,9 кг V місце
3Г - 8,8 кг V місце
4А - 24,9 кг IV місце
4Б - 33,7 кг III місце
4В - 31,2 кг III місце
4Г - 5,1 кг V місце
5А - 12,2 кг IV місце
5Г - 23,8 кг I місце
6А - 55 кг III місце
6Б - 5,5 кг V місце
6В - 46,4 кг III місце
6Г - 12,7 кг III місце
7Б - 13,8 кг IV місце
7В - 21,3 кг II місце
8А - 70,2 кг II місце
9Б - 93,9 кг I місце
Наші маленькі дослідники
Виставка малюнків до Дня захисника України
День ЦЗ та тиждень знань з БЖД
З 16 по 19 жовтня у школі №32 був проведений тиждень знань з БЖД та 18 жовтня відбувся День ЦЗ. Цей день починався з єдиної класної години під гаслом : "Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним ! "
Тиждень української мови і літератури
З 6 по 14 листопада 2018 р. в школі відбувся Тиждень української мови і літератури, приурочений до Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада.
Учні школи мали змогу поринути у багатий світ краси української мови, взявши участь у Диктанті національної єдності, мовно-літературному квесті « В океані рідної мови», інтелект-вікторинах «Веселкова наша мова», «Український віночок-окраса і оберіг». У рамках тижня відбулася творча зустріч з поетесою Вікторією Сироватко. Для учнів 11 класу на базі бібліотеки був проведений огляд-знайомство з творчістю сучасних українських письменників.
Результати тижня було оголошено на урочистому заключному заході.
Всі проведені заходи сприяли підвищенню інтересу до української мови та літератури, акцентували увагу на значенні й перспективах розвитку рідної мови та літератури, сприяли творчому зростанню учнів.
«Безпечне дитинство-майбутнє країни»
«Безпечне дитинство-майбутнє країни» - під таким девізом пройшов у школі Місячник безпеки життєдіяльності з 01 листопада по 28 листопада 2018 року.
Мета проведення місячника з безпеки життєдіяльності складалася з:
освітньої - формувати в учнів свідоме ставлення до свого життя та здоров’я; популяризувати основні правила безпечної життєдіяльності серед молоді;
розвиваючої – розвивати в учнів життєві навички, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя;
виховної – педагогічними методами впливати на реальну поведінку учнів шляхом розвитку у них життєвих навичок необхідних для безпеки їхнього повсякденного життя; виховувати в учнів гуманне ставлення до людини, що потрапила в біду, викликати до неї співчуття, бажання допомогти; пропагувати професію рятувальника;
мотиваційної – створювати позитивну мотивацію у школярів до вивчення правил безпечної поведінки в різних небезпечних ситуаціях;
практичної - підвищити рівень практичної підготовки учнів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, закріпити отримані знання на практиці; відпрацювати стереотипи поведінки школярів в умовах загрози та виникнення НС.
Під час Місячника безпеки життєдіяльності проводилися конкурси за наступними номінаціями:
1. Конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей» та «Обери життя». Переможцями стали учні :
2. Конкурс літературних творів на тему: «Що я знаю про рятувальників?»
3. Творчий конкурс «Сам собі рятівник»
Виносимо подяку усім учасникам Місячника безпеки життєдіяльності.
Подяка батькам
Адміністрація ЗЗОШ № 32 висловлює подяку всім активним батькам за участь у прибиранні подвір'я школи.
Хоменко К.П. - 3Г
Пачина В.В. - 4А
Пекарська О.В. - 6Г
Можайська П.В. - 3Б
Дробот І.О. - 3Б
Аліпов П.В. - 1В
Шупрудько К.В. - 3В
Голяк Я.І. - 3В
Гасанова О.О. - 10А
ПРИГОДИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТА ЙОГО ДРУЗІВ
МІС ТА МІСТЕР ШКОЛИ 2019
ПОДОРОЖ В КАЗКУ
ТИЖДЕНЬ КОЛЬОРІВ
"ВОНА БУЛА ПОЕТОМ..."
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2019
«Еко Форум - 2019»
ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК 2019
За кошти благодійного внеску «Розвиток», які було зібрано на «Весняному ярмарку 2019», було придбано цифровий фотоапарат.